Copywriter Collective Warsaw

Potrzebujesz sprawdzonego, polskiego copywritera? A może szukasz angielskiego copywritera do pracy w Polsce? Copywriter Collective Warszawa to część międzynarodowej grupy najlepszych freelancerów: copywriterów, art directorow i designerów, którzy mogą pracować dla Ciebie! Mamy bezpośredni dostęp do doświadczonych, nagradzanych kreatywnych gotowych do pracy w Polsce, w bardzo krótkim czasie – Jeżeli potrzebujesz copywritera tworzącego po polsku, angielsku, albo w dowolnym innym języku, odwiedź nasze portfolio i poznaj copywriterów, których reprezentujemy!

WEJDŹ

 

Your Name (required)

Your company (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 

Wykorzystaj potencjał native speakerów doświadczonych w reklamie i copywritingu. Przekładaj swoje kampanie i twórz nowe koncepcje dostosowane do odbiorców w różnych krajach. Oczekuj tekstów napisanych przez specjalistów, zapewniając sobie najwyższą jakość gramatyczną i marketingową tworzonego copy. Zadbaj o to, żeby Twoja kampania była czytana naturalnie, bez wrażenia bycia tłumaczoną. Poznaj Copywriters Collective już dziś!

Zadzwoń do nas +48223070947


Copywriter Collective Warszawa reprezentuje najlepsze talenty polskiego copywritingu. Copywriterzy z ponad trzydziestoletnim, udokumentowanym doświadczeniem w pracy dla marek takich jak Apple, Bosch, HP, Ikea i Unilever są dostępni dla Ciebie. W ich portfoliach znajdziesz nie tylko kreatywne spoty telewizyjne i radiowe dla lokalnych i międzynarodowych marek, ale również materiały B2B, broszury, newslettery, informacje prasowe oraz kreacje i content WWW. Czegokolwiek potrzebujesz, niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, mamy uznanych twórców z wiedzą i doświadczeniem, których potrzebujesz.Copywriter Collective Warsaw

Angielscy copywriterzy w Polsce

Rozpoczynasz międzynarodową ekspansję? Oferujemy Ci najlepszych angielskich copywriterów Polskim markom, które chcą rozszerzyć swoją obecność za granicą i umocnić się na międzynarodowych rynkach.

Copywriter Collective Warszawa to część Copywriter Collective International

Copywriter Collective narodził się w 2002 roku w Holandii, reprezentując najlepszych freelancerów. Dziś jesteśmy przedstawicielami ponad 200 copywriterów z całego świata. Copywriter Collective Warsaw

Copywriter Collective Warszawa - transkreacja

Jesteśmy częścią ogromnej, międzynarodowej grupy copywriterów, więc możemy oferować usługi transkreacji na najwyższym poziomie. Wśród naszych klientów znajdują się największe marki, pozostawiające nam transkreacje swoich kampanii z angielskiego na francuski, niemiecki, bułgarski, rosyjski, chiński i wiele innych języków. Korzystając z usług native speakera, mamy pewność, że kampania osiągnie najlepsze efekty, dzięki znajomości lokalnego rynku i bezbłędnych umiejętności językowych.