Copywriter Collective Prague

Potřebujete českého copywritera nebo anglického, který pracuje v České republice? Copywriter Collective Praha je součástí mezinárodní skupiny špičkových nezávislých textařů, art directorů a designérů. Spolupracujeme se zkušenými oceněnými kreativci sídlícími v Praze, kteří jsou vám okamžitě k dispozici. Navštivte náš web a podívejte se, koho zastupujeme.

Více na

 

Your Name (required)

Your company (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

 

Need a Czech copywriter? Or an English copywriter to work in the Czech Republic? Copywriter Collective Prague is part of an international group of top freelance copywriters, art directors and designers. We have the experienced, award-winning creatives available at a moment’s notice in Prague. Visit our website to see the profiles of copywriters we represent.

ENTER SITE


Copywriter Collective Praha zastupuje nejlepší české copywritery s bohatými zkušenostmi s prací pro velké klienty, jako jsou Apple, Bosch, HP, Ikea nebo Unilever. Jejich portfolia zahrnují kreativní, televizní a rozhlasové reklamy oceněné v domácích i zahraničních soutěžích, stejně jako b2b materiály, brožury, bulletiny, tiskové zprávy a webové stránky. Ať už se váš byznys týká čehokoli, můžete si být jisti, že získáte vynikající zkušené textaře, kteří budou schopni vyhovět vašim potřebám.

Angličtí copywriteři v České republice

Hledáte způsob, jak expandovat na mezinárodní úrovni? Nabízíme také anglický copywriting českým firmám, které chtějí rozšířit působnost a proniknout na celosvětový trh. Pro úspěšné uvedení značek je nezbytné využít anglického copywritera – rodilého mluvčího, který vašim službám či produktům dodá požadovanou tonalitu a dostane váš produkt či službu do popředí zájmu na světovém trhu plném konkurence.

Copywriter Collective Praha je součástí mezinárodní sítě

Společnost Copywriter Collective Prague vznikla v roce 2002 v Nizozemsku a reprezentuje nejlepší copywritery a kreativce pracující na volné noze. V současnosti spolupracujeme s více než 200 textaři z celého světa, kteří jsou špičkou ve své zemi.

Copywriter Collective Praha nabízí také služby v oblasti transcreation

Protože jsme součástí mezinárodní skupiny nezávislých textařů, zajišťujeme také transcreation služby. Spolupracujeme s významnými světovými firmami, pro které zajišťujeme kreativní adaptace z angličtiny do francouzštiny, němčiny, bulharštiny, ruštiny, čínštiny a mnoha dalších jazyků. Využitím copywritera získáte přidanou hodnotu v podobě kreativních textů a nápadů profesionálně zpracovaných textařem v jeho rodném jazyce.